Zaufali nam

Skontaktuj się z nami

Wyślij nam e-mail Tel. +48 22 203 68 28

 


„Polecamy usługi Citimedia.pl firmom, którym zależy na profesjonalizmie, terminowości, skuteczności oraz wysokiej jakości usług”

Etop Sp. z o.o.

 

 


„Firma Citimedia.pl Sp. z o.o. jest godną rekomendacji firmą realizującą projekty związane z dzierżawą włókien światłowodowych, budową sieci światłowodowej oraz dostępem do szerokopasmowego Internetu, spełniającą jednocześnie wysoko postawione kryteria oceny.”

Dr Irena Eris

 

 


„Polecamy tę firmę jako jedyną, która załatwiła temat bez problemu i do końca. Wszystko było zrealizowane terminowo i zgodnie z wymaganiami umowy. Możemy polecić firmę Citimedia.pl jako dobrego wykonawcę.”

Konstancin.net.pl

 

 


„Wszelkie prace firma wykonała rzetelnie i fachowo, ponadto wykazała się znajomością norm, przepisów i pełnym profesjonalizmem. (…)  Firma zasługuje w pełni na rekomendacje w związku z dobrą organizacja pracy i znajomością tematu.”

Kablowa Telewizja Osiedlowa „Słowik”

 

 


„Wysoka jakośc wykonanych prac, terminowośc, kompleksowość pozwalają nam sprawnie dostarczać sygnał telewizji kablowej i Internetu naszym Abonentom. Jakośc wykonywanych prac nie budzi zastrzeżeń, prace wykonywane były terminowo, pracownicy firmy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w zakresie technik światłowodowych”.

MG System Sp. z o.o.

 

 


„Wszystkie prace zostały zrealizowane terminowo i bez zastrzeżeń. Możemy polecić firmę Citimedia.pl jako  wykonawcę sieci światłowodowych”

Mazowieckie Sieci Światłowodowe Sp. z o.o.

 

 


„Firma spełniła nasze oczekiwania i wywiązała się ze wszystkich stawianych przez nas wymagań. Potwierdzamy wiarygodnośc firmy Citimedia.pl jako rzetelnego partnera w realizacji powierzonych robót”

Peek Traffic Sp. z o.o.

 

 


Dotychczasowe doświadczenia firmy Citimedia.pl miały charakter w pełni profesjonalny i nie wzbudzały zastrzeżeń pod względem technicznym i merytorycznym. Chcielibyśmy również podkreślić duże zaangażowanie i solidnośc pracowników. Jakosc współpracy utwierdza nas w przekonaniu, ze to niezawodny i godny zaufania partner.

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

 

 


Realizowane przez Citimedia.pl usługi cechują się wysoką jakością oraz niezawodnością. Wykonane dotychczas prace zostały wysoko wycenione i odebrane w umówionym terminie.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Warszawa Wola - Śródmieście