O firmie

Skontaktuj się z nami

Wyślij nam e-mail Tel. +48 22 203 68 28

Citimedia.pl z powodzeniem działa na warszawskim rynku telekomunikacyjnym od 2010 roku, sukcesywnie poszerzając zasięg swojej niezależnej sieci światłowodowej. Obecnie składa się na nią blisko 500 km okablowania strukturalnego, obejmującego swoim zasięgiem także Łomianki, Piaseczno czy Konstancin – Jeziorna, dając naszym Klientom praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju.

Citimedia.pl oferuje projekty oraz wykonawstwo sieci światłowodowych WAN symetrycznych koncentrycznych, okablowania strukturalnego sieci komputerowych i telefonicznych. Zapewniamy także szerokopasmowy dostęp do sieci Internet oraz dostęp do telefonii stacjonarnej i VoIP.

Dysponujemy profesjonalnymi, nowoczesnymi urządzeniami i maszynami niezbędnymi do budowy zaawansowanej infrastruktury telekomunikacyjnej i teleinformatycznej. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy materiały sprawdzonych producentów, gwarantujące najwyższą jakość i trwałość.

Citimedia.pl specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm i instytucji, gwarantując stały nadzór i konserwację sieci światłowodowej. Zapewniamy całościowe wykonawstwo sieci - przyłącza do budynku wraz z budową wewnętrznej infrastruktury kablowej.

Klienci doceniają nas przede wszystkim za kompetentność, rzetelność i zaangażowanie. Specjaliści Citimedia.pl to sprawdzony, profesjonalny zespół, służący wsparciem na każdym etapie współpracy. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w sektorze telekomunikacyjnym, ukierunkowanym na sieci optyczne.